Протруйник Креатор, БТ

 

 

Креатор, БТ

ДВОКОМПОНЕНТНИЙ ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ПРОТРУЙНИК ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ЗБУДНИКІВ ЗАХВОРЮВАНЬ ЗЕРНОВИХ КОЛОСОВИХ КУЛЬТУР 

Протруйник Креатор, БТ

Діюча речовина: дифекоконазол, 30 г/л + ципроконазол, 6,3 г/л.

Препаративна форма: концентрат суспензії.

Хімічна група: триазоли.

Сумісність з іншими препаратами.

Креатор БТ сумісний з іншими препаратами на безолійній основі для протруювання насіння, але в кожному конкретному випадку необхідно проводити пробне змішування.

Рекомендації щодо застосування.

Протруювання насіння здійснюють завчасно або безпосередньо перед висівом. Для протруювання використовують високоякісне очищене насіння, оскільки різні домішки можуть знизити біологічну ефективність препарату.

Для протруювання треба використовувати автоматизовані протруювальні машини. Перед протруюванням необхідно підготувати обладнання для протруювання насіння: перевірити справність систем, провести ретельне промивання баку, трубопроводів. Перед роботою відрегулювати протруювач на заданий режим роботи, з розрахнку 10 л робочого розчину на 1 тонну насіння. Перед застосуванням каністри з препаратом ретельно збовтують. Необхідну кількість препарату заливають до протруювача. Після застосування препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів.

Механізм дії.

Дві молекули з різних хімічних класів забезпечують подвійний захист, подавляючи внутрішню інфекцію (летюча сажка) через 7-8 днів, поверхневу і грунтову інфекції (тверда сажка, фузаріози, гельмінтоспоріози) на протязі 1 доби. Ципроконазол – високорозчинна речовина, завдяки чому має швидку системну дію у захисті від хвороб, що передаються з насінням, а також забезпечує надійний захист швидкоростучих молодих тканин. Дифеноконазол – менш розчинна речовина, але також має системну дію, завдяки чому забезпечує довготривалий захист від хвороб кореневої системи, стебла та колосу. Сучасна препаративна форма міцно утримується на насінні, що забезпечує високу ефективність протруйника. Креатор БТ проявляє високу толерантність до культури та відсутність фітотоксичності. Протруйник не впливає на енергію та схожість посівного матеріалу.

Спектр дії та властивості.

Летюча та тверда сажки, гельмінтоспоріозна та фузаторіозна кореневі гнилі, кам’яна, чорна (несправжня) сажка, пліснявіння насіння.

Спосіб застосування та норми витрат:

Культура Спектр дії Норма витрати препарату, л/т Спосіб, час обробки
Озима та яра пшениця Летюча, тверда сажки, гельмінтоспоріозна та фузаріозна коренева гнилі, пліснявіння насіння   1,0     Обробка насіння перед посівом
Ярий ячмінь Летюча, кам’яна сажки, чорна (несправжня) сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння   1,5 – 2,0

Термін очікування – не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину.

Оптимальна норма витрати робочого розчину – 10 л/т насіння. При протруюванні слід дотримуватись правил по застосуванню пестицидів. Креатор БТ захищає насіння і проростки протягом 6-8 неділь після посіву культури.

Токсичність: класифікація ВООЗ – 2 клас небезпечності. Строки виходу працівників  на оброблені площі для проведення механізованих робіт – не встановлюються.

ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ПРОТРУЙНИК ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ЗБУДНИКІВ ЗАХВОРЮВАНЬ ЗЕРНОВИХ КОЛОСОВИХ КУЛЬТУР  Переваги препарату:

  • екологічність захисту;
  • високоефективний протруювач проти більшості збудників хвороб на зернових
    колосових;
  • швидка та довготривала фунгіцидна дія;
  • оптимальний партнер для бакових сумішей;
  • не фітотоксичний при застосуванні в рекомендованих нормах;
  • міцно утримується на зерні;
  • максимальний захист коріння та листя.

Упаковка 5 л.

Токсикологічна характеристика: 2-й клас небезпечності.

<< Назад

G Analytics