Фунгіцид Аконіт, БТ

 

 

Аконіт, БТ

ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД ЛІКУВАЛЬНОЇ ТА ЗАХИСНОЇ ДІЇ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ЗБУДНИКІВ ХВОРОБ РОСЛИН 

Фунгіцид Аконіт, БТДіюча речовина: флутріафол, 250 г/л.

Препаративна форма: концентрат суспензії.

Хімічна група: триазоли.

Сумісність з іншими препаратами.

В бакових сумішах фунгіцид сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному випадку необхідно проводити пробне змішування.

Приготування робочого розчину.

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом необхідно збовтати, підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через декільа хвилин долити водою до повного об’єму бака. Після внесення препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та наконечників чистою водою.

Механізм дії.

Фунгіцид контактно-системної дії, який проникає через надземну частину рослин та швидко рухається акропетально (знизу догори по всій рослині). Діюча речовина – флутріафол – порушує синтез ергостерину, впливає на ділення клітин, викликаючи загибель фітопатогенів. Завдяки фумігантним властивостям препарат високоефективний в боротьбі з борошнистою росою.

Спект дії.

Зернові колосові: борошниста роса, стеблова бура іржа, фузаріозна коренева гниль, гельмінтоспоріозна коренева гниль, фузаріозна сніжна цвіль, септоріоз, пліснявіння насіння, ринхоспоріоз, сітчаста плямистість, смугаста плямистість.

Ріпак: альтернаріоз, сіра гниль.

Цукрові буряки: церкоспороз, борошниста роса.

Виноградники: оїдіум.

Яблуня: борошниста роса, парша.

Спосіб застосування та норми витрат:

Культура
Спектр дії
Норма витрати препарату, л/га
Спосіб, час обробки
Пшениця,
ячмінь
Борошниста роса, септоріоз, іржа, кореневі гнилі, альтернаріоз
 
0,5
Обприскування посівів в період вегетації
Яблуня
Борошниста роса, парша
0,15
Обприскування в період вегетації

Максимальна кількість обробок – 2.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю – пшениця, ячмінь, яблуня – 30 днів.

Норма витрати робочого розчину та температурний режим.

Оптимальна норма витрати робочого розчину: польові культури 200-300 л/га, сад 800-1000 л/га, максимальна ефективність досягається при профілактичному застосуванні препарату. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/год. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рівномірне змочування рослин під час внесення препарату. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше ніж 3-4 м/с. Оптимальна температура застосування – від +12˚C до +22˚C. Зниження температури повітря менше ніж +12˚C або збільшення вище ніж +25˚C уповільнює проникнення фунгіцида в рослину і його вплив на фітопатоген. Тому краще застосовувати препарат в ранішні або вечірні часи в суху та безвітряну погоду. Опади на протязі 1 години після внесення можуть знизити біологічну ефективність препарату.

Токсичність: класифікація ВООЗ – 3 клас (малотоксичний). Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт: пшениця, ячмінь, яблуня – 3 доби; для ручних робіт: яблуня – 7 діб, ячмінь та пшениця – не встановлюється.

Переваги препарату:

  • ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД забезпечує профілактичну та лікувальну дію;
  • швидко проникає в рослину, забезпечуючи надійний захист від фітопатогенів;
  • системно-контактна діюча речовина з вираженою фумігаційною дією;
  • один з наймобільніших препаратів з групи триазолів;
  • виражений „стоп-ефект”, швидка зупинка розвитку хвороби;
  • тривала захисна дія;
  • не фітотоксичний.


Упаковка 5 л.

Токсикологічна  характеристика: 3-й клас небезпечності.

 

<< Назад

G Analytics