Гербіцид Хелпіт, БТ

 

 

Гербіцид Хелпіт, БТ

СЕЛЕКТИВНИЙ СИСТЕМНИЙ ГЕРБІЦИД ДЛЯ БОРОТЬБИ З ОДНОРІЧНИМИ ТА БАГАТОРІЧНИМИ ШИРОКОЛИСТИМИ БУР’ЯНАМИ В ПОСІВАХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР І КУКУРУДЗИ 

селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними широколистими бур’янами

Діюча речовина: дикамба, 480 г/л.

Препаративна форма: синтетичні ауксини, похідні бензойної кислоти.

Сумісність з іншими препаратами.

Хелпіт БТ є ідеальним партнером для бакових сумішей груп: 2,4-Д, сульфонілсечовин, тріазина, гліфосата, окрім лужних препаратів. Завдяки синергізму підвищується біологічна ефективність та уникає утворення резистентності. Однак в кожному конкретному випадку необхідно перевірити препарати на сумісність.

Приготування робочого розчину.

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Після внесення препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та наконечниців чистою водою.

Механізм дії.

Хелпіт БТ є гербіцидом системної дії. Препарат проникає у рослини через тканини надземних органів та коренів, активно гальмуючи ріст і поділ клітин, порушуючи в них білковий та ліпідний обмін, що призводить до загибелі листків та кореневої системи бур’яна. Саме загибель кореневої системи є головним важелем у боротьбі проти багаторічних бур’янів. Візуально дія гербіциду проявляється через 7-15 днів після застосування (залежно від погодних умов і видів бур’янів). Знищує більше 200 видів бур’янів.

Спектр дії та властивості.

Найчутливіші бур’яни: амброзія полинолиста, волошка синя, гірчиця польова, грицики звичайні, кучерявець Софії, зірочник середній, талабен польовий, підмаренник чіпкий, полин звичайний, редька дика, рутка лікарська, спориш звичайний, осот польовий, хрінниця крупновидна, шпергель звичайний, щавель горобиний, різні види галінсог, лутиг, лободи.

Помірно чутливі бур’яни: осот щетинистий, осот жовтий польовий, березка польова, дурман звичайний, паслін чорний, ромашка непахуча, різні види гірчаку, щириць та жабрію.

Стійкі бур’яни: різні види веронік.

Спосіб застосування та норми витрат.     

Культура Спектр дії Норми витрати, г/га Спосіб, час обробки
Озима та яра пшениця
Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни, у т.ч. стійкі до препаратів на основі тільки 2,4-Д та МЦПА
0,15 – 0,3
Обприскування посівів від фази кущіння до виходу у трубку
Кукурудза
0,4 – 0,8
Обприскування бур’янів у фазі 3-5 листків культура

Максимальна кратність обробок – 1.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю – не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину.

Оптимальна норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/год. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше ніж 3-4 м/с. Температурний режим – від +10˚С до +25˚С. Оптимальна температура застосування – від +15˚С до +20˚С. Прохолодна погода уповільнює дію препарату.

Токсичність: класифікація ВООЗ – 3 клас (малотоксичний). Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних робіт – 20 діб.

Гербіцид Хелпіт, БТПереваги препарату: 

 • високоефективний контроль більше 200 видів однорічних та багаторічних
  дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4-Д;
 • ефективно контролює шкодочинні коренепаросткові види бур’янів – осот, будяк,
  берізку;
 • швидка та довготривала гербіцидна дія;
 • не має післядії на наступні культури;
 • оптимальний партнер для бакових сумішей;
 • малотоксичний для ссавців, птахів, рид (ІІІ клас), помірно токсичний для бджіл;
 • надійно знищує падалицю ріпаку та соняшнику.

Упаковка: 5 л.

Токсикологічна характерисика: класифікація ВООЗ – 3 клас (малотоксичний).

<< Назад