Фунгіцид Карабас, БТ

 

 

Карабас, БТ

ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД ЗАХИСНОЇ ТА ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІЇ 

Карабас, БТ

Діюча речовина: карбендазим, 500 г/л.

Препаративна форма: концентрат суспензії.

Хімічна група: бензимідазоли.

Сумісність з іншими препаратами.

Карабас БТ сумісний з більшістю препаратів, які не мають сильної лужної реакції рН, але в кожному конкретному випадку необхідно проводити пробне змішування.

Приготування робочого розчину.

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням необхідно підготувати обладнання: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Після внесення препарату, необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та наконечників чистою водою.

Механізм дії.

Системний фунгіцид захисної та лікувальної дії, характеризується швидкою початковою дією і тривалим захисним періодом. Фунгіцид потрапляє в рослину через наземні частини рослини, рухаючись знизу догори по ксилемі. Препарат захищає від збудників, які знаходяться всередині та на поверхні рослин. Фунгіцидна дія полягає в гальмуванні процесів ділення клітин фітопатогена, в результаті чого ріст міцелія збудника зупиняється і він гине. Препарат добре переноситься рослинами незалежно від стадії розвитку культури.

Спектр дії.

Належить до високоефективних препаратів проти збудників хвороб.

Зернові колосові: борошниста роса, снігова пліснява, септоріоз.

Соняшник: фомоз, біла і сіра гнилі.

Цукрові буряки: церкоспороз та борошниста роса.

Спосіб застосування та норми витрат:

Культура Спектр дії Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки
Озима та яра пшениця, ячмінь ярий та озимий
Борошниста роса, септоріаз
0,5
Обприскування в період вегетації
Соняшник
Фомоз, біла і сіра гнилі
1,5

Максимальна кількість обробок – 2.

Період очікування від обробки до збору врожаю – 30 діб. Вихід людей для проведення механізованих робіт дозволяється через 4 дні після застосування препарату. Для ручних робіт на соняшнику – 10 діб, на зернових колосових – не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину.

Оптимальна норма витрати робочого розчину – 200-400 л/га. Максимальна ефективність досягається при профілактичному застосуванні препарату. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/год. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рівномірне змочування рослин під час внесення препарату. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше ніж 3-4 м/с. Оптимальна температура застосування від +12˚C до +22˚C. Стресові умови (нічні заморозки, підвищення або зниження температури повітря, вологість повітря менше 50%) уповільнюють дію фунгіциду. Дощ через 5 годин після внесення не знижує ефективності препарату.

Токсичність: класифікація ВООЗ – 3 клас небезпечності.

високоефективний системний фунгіцид захисної та лікувальної діїПереваги препарату:

  • висока біологічна ефективність проти широкого спектра збудників хвороб;
  •  профілактична та лікувальна фунгіцидна дія;
  • оптимальний партнер для бакових сумішей;
  • не фітотоксичний при застосуванні в рекомендованих нормах;
  • відсутня токсична дія на бджіл;
  •  подовжений період захисної дії;
  • ефективний при одноразовому застосуванні.

Упаковка: 5 л.

Токсикологічна характеристика: 3-й клас небезпечності.

<< Назад