Ячмінь озимий 

 

 

В останні роки, все більшою популярністю серед сільськогосподарських підприємств користується ячмінь озимий. Така зернова культура має перевагу перед ярим ячменем в тому, що вона раніше звільняє поле і дає можливість посіву інших культур або забезпечує більший проміжок часу для якісної підготовки ґрунту для посіву. Якість та кількість урожаю такої культури як ячмінь озимий також перевершує показники врожайності ярого ячменю.

Ячмінь озимий характеризується високою вимогливістю до попередників. Найкращими варіантами в цьому сенсі для нього можуть бути зернобобові культури, однорічні або багаторічні трави. Залежно від попередника, засміченості та вологості ґрунту проводять диференційовану обробку ґрунту по глибині певним способом. Забезпечення ячменю озимого необхідними  елементами живлення в достатній кількості є одним з головних критеріїв для отримання стабільних хороших врожаїв.

Якщо Вам потрібен високоякісний ячмінь озимий за доступною ціною, то зробити придбання такого насіння Ви можете в підприємстві «Миронівське Насіння». Щоб отримати дійсно хороший врожай, важливо використовувати високоефективні та якісні засоби захисту рослин, які також можна придбати в нашій компанії. У нас Ви зможете придбати все що потрібно для отримання високого врожаю сільськогосподарських зернових культур.

Замовляйте ячмінь озимий в фірмі «Миронівське Насіння», і Ви не пошкодуєте, що для придбання насіння Ви обрали саме нашу компанію.

У нас Ви знайдете найоптимальніше співвідношення доступної вартості та відмінної якості ячменю для посіву.