Насіння гороху (ціна)

 

 

Насіння гороху (ціна)Насіння гороху, ціна яких може змінюватися протягом року, є одним з найбільш затребуваних на ринку України товарів. «Миронівські насіння» спеціалізується вирощуванням і відбором тільки здорових і якісного насіння зернових і кукурудзи. За довгі роки нашої професійної діяльності фахівці компанії домоглися видатних результатів на полях наших клієнтів. Тепер десятки підприємців звертаються до нас за насінням гороху, ціна яких окупається вже в перший сезон. Нашою метою є досягти високого рівня якості роботи сільського господарства і вихід нашого підприємства на міжнародний ринок. Це призведе до підвищення якості продуктів харчування по всьому світу, в тому числі і гороху, насіння якого за ціною в нашій компанії стоять наших зусиль. Якщо Вам набридло сподіватися на випадок, звертайтеся до нас по телефону або залишайте свої дані - ми Вам зателефонуємо.

Наша компанія займається виробництвом і реалізацією за унікальною ціною насіння різноманітних культур: гороху, кукурудзи, гречки, пшениці, льону. Також Ви маєте можливість купити у нас великим оптом насіння гірчиці і люцерни. З повним списком товарів високої якості можна ознайомитися на сайті компанії.

Якщо Вам потрібні насправді, дійсно якісне насіння гороху, ціна на нього доступна по телефону. Рекомендуємо задуматися про покупку до Нового Року, так як наші клієнти регулярно розвивають свій бізнес і збільшують обсяги замовлень.


Також ми вказуємо на те, що наша компанія має склади в Київській, Харківській, Вінницькій, Хмельницькій, Кіровоградській та Полтавській областях, що спрощує процес доставки Ваших насіння гороху. З замовленням за ціною більш 1млн.гривень ми також пропонуємо путівку в Трускавець чи Моршин - даними бонусом користується більшість наших постійних клієнтів, в числі яких «ТАС-Агро», «Сварог-Агро», агрокомбінат «Слобожанський» і багато інших. Ми чекаємо Ваш дзвінок і готові запропонувати вигідні умови постійної співпраці.